Acacia Restaurant

Sizleri her gün farklı ülkelerin özel lezzetleriyle buluşturan ana restoranımızda mükemmel tatlarla tanışacaksınız. Show sunumlarımız, sağlıklı beslenme köşemiz, mangalımız ve daha fazlası sizleri bekliyor. Zevkli dekorasyonuyla sabah öğle ve akşam yemeğinde hizmetinizde olan Acacia restoran’ da içecekleriniz masaya servis ediliyor.

Snack Restaurant

 

Havuz keyfinize ara vermek istemiyor musunuz? Yemeğiniz ve içeceğiniz masanıza servis edilsin mi istiyorsunuz? Her şey dahil konseptimiz içindeki bu ücretsiz snack restoran servisimiz geniş ve lezzetli menümüzle sizleri bekliyor.

Paprika A La Cart

 

Akdeniz’de olduğunuzu size hissettirecek bir a la carte restoran.
Sıra dışı mimarisi ve lokasyonuyla ve çok özel lezzetleriyle ve sunumlarıyla sizi büyüleyecek.
Türk, Yunan, Fransız, İtalyan gibi belli başlı Akdeniz ülkelerinin mutfaklarından seçme lezzetler.. Menünüzü incelerken,  Akdeniz’de bir mavi yolculuğa çıkmış hissiyle her limandan ayrı bir lezzetle ayrılacaksınız.

Bubon A La Cart

 

Birçok Uzak Doğu mutfağından seçme lezzetler size sunulurken muhteşem ambiyansı ve doğal gölün ortasındaki konumuyla Uzak Doğu’ da bir restoran hissine kapılacaksınız.

Roof A La Carte

 

Jiva Beach Resort’de müthiş manzarasıyla bir a la carte restoran; otelin mimari güzelliği, göl manzarasının üzerinden denize ve adalara doğru gün batımı… Tüm bunları, Türk mutfağından seçmeler sunduğumuz restoranımız Roof a la carte restoran’ da bulacaksınız.

Lukka Lounge

24 saat yeme içme hizmetinin verildiği, dekorasyonuyla sizi şaşırtacak Lukka Lounge’ta kendinizi özel hissedeceksiniz. Laptopunuzla çalışabilir, toplantılar yapabilir, arkadaşlarınızla sohbet edip günün her anı atıştırmalık bir şeyler bulabilir ve lezzetli pastane ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz. Gece sandviç ve çorba servisi bulunan Lukka Lounge, Jiva Beach Resort’ün en popüler mekanlarından biri.
24 saat

Havuz Bar

 

Yüzmeye biraz mola verin ve Pool Barımızda serinleyin. Burada soft içecekler, local alkoller, çay ve kahve bulabilirsiniz.
10:00 – 24:00

Lagoon Bar

 

Doğal gölümüzün üzerinde iskele modeliyle inşa edilmiş Lagoon Bar Jiva Beach Resort’un fark yaratan mimari öğelerinden biri. Keyifli sohbetler ve yeni arkadaşlıklar eşliğinde gün batımını seyredebileceğiniz localarda dinlendiğinizi hissedeceksiniz.
18:00-24:00

Freud Bar

 

Jiva Beach Resort’un yeni barı Freud Kokteyl Bar, çok özel konseptiyle hizmetinizde ! Miskoloji teknikleriyle hazırlanan eşsiz kokteyllerle sizi rüya gibi bir zaman geçirmeye davet ediyoruz. Bu eşsiz deneyimi kaçırmayın…

18:00-24:00